Android Diyanet Takvimi Kullanımı

Android işletim sistemi için Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından geliştirilmiş olan Diyanet Takvimi uygulaması ile bir zamanların vazgeçilmezi olan takvimini telefonunuzda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Diyanet Takvimini kullanmaya başlamak için öncelikle Google Play hesabınızla uygulamayı indirerek telefonunuza kurun. Uygulamayı indirmek için indirme bölümümüzdeki Diyanet Takvimi Android sayfasını inceleyebilirsiniz. ( http://interaktifortam.net/indir/android-diyanet-takvimi.html )

ilk açılışta takvimde yer almasını istediğiniz şehirleri seçmeniz için seçenekler karşınıza çıkacak. Daha sonraki açılışlarda bu ekran karşınıza sürekli gelmeyecek isteğinize bağlı konumları değiştirebileceksiniz.

Uygulama üzerinden isterseniz Türkiye içerisinden konumları isterseniz de yurt dışından istediğiniz ülkeyi işaretleyerek takviminize ekleyebilirsiniz. Bu ekran üzerinden en fazla 4 adet konum seçebilirsiniz.

Seçtiğiniz konumları değiştirmek veya yeni konum eklemek için uygulama açıkken yan kısımdan açabileceğiniz seçeneklerden “konum” seçeneğine tıklayın.

Bir zamanların vazgeçilmezi olan takvim arkası yazılarını okumak için uygulama içerisinde sağ alt kısma dokunun.

Uygulamanın kullanımı için hazırlamış olduğumuz videoyu izleyebilir ve uygulama kullanımı ile ilgili sorularınızı yorumlar bölümünden sorabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?