Samsung Araba Oyunları

Samsung araba oyunları ile telefonunuzda daha keyifli vakitler geçirmeye başlayabilirsiniz. Üstelik bir çok araba oyunu alternatifi mevcut, bunların arasından bir tanesini seçerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Bu yazımızda size seveceğinizi düşündüğümüz Samsung araba oyunlarından bahsedeceğiz.

samsung araba oyunları

Arabalar: Şimşek Hızı

En çok indirme sayısına ulaşan oyunların başında gelen Arabalar: Şimşek Hızı şimdiye kadar dünya genelinde milyonlarca indirmeye ulaşmış. Araba yarışları konusunda beklentileri karşıladığını düşünmediğimiz oyunda yarış yaparken pek keyif alamayabilirsiniz. Oyun da kullandığınız arabalar üzerinde yapabileceğiniz değişiklikler özellikle çocukların çok keyif alabileceği şekilde hazırlanmış.

Hill Climb Racing

2 boyutlu araba oyunları arasında yüksek oynanma sayısına sahip Hill Climb Racing normal bir sürüş dışında bir heyecan yaşamanızı sağlıyor. Oyunda yakıtınız bitmeden diğer yakıta ulaşmak zorundasınız. Amacınız araba ters düşmeden yakıtlara ulaşarak ilerlemek. Bunu yaparken de yolda birçok eğim ve engelle karşı karşıya kalacaksınız. Sürüş sırasında toplayacağınız oyun paraları ile arabanızı geliştirebilir ve yeni haritalar açabilirsiniz. Oldukça eğlenceli olduğunu düşündüğümüz oyun Samsung araba oyunları içerisinde denemenizi tavsiye ettiklerimiz arasında yer alıyor.

Traffic Racer

Kalabalık bir yolda araç kullanma deneyimine hazır mısınız? Traffic Racer ile kalabalık bir yolda araç kullanmaya başlıyorsunuz. Sürüş boyunca ilerlerken gazdan elinizi çekmeden devam ederseniz aracınız giderek hızlanacak. Sürüş sırasında diğer araçların yakınından geçerseniz daha fazla puan toplayacaksınız. Topladığınız puanlar sonucunda arabanızı değiştirebilir ve daha da geliştirebilirsiniz. Bir çok kullanıcı tarafından en çok beğenilen Samsung Araba Oyunları arasında yer aldığını ve her yaştan kullanıcı tarafından severek oynandığını söylemek mümkün.

Racing in Car

Telefonunuz üzerinden araba sürerken en gerçekci uygulamalar arasında yer alan Racing in Car uygulaması ile gerçeğe en yakın araba sürüş keyfini yaşayabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınızda arabaların içerisinde önünüzde aracı kontrol etmenizi sağlayan direksiyon ile arabayı sürmeye başlayabilirsiniz. Bu şekilde bir sürüş deneyiminin diğer kullanımlara göre zaman zaman daha zor olduğunu ve görüş açınızın daha kısıtlı olduğunu söylemek mümkün.

Bir çok alternatifin olduğu Samsung araba yarışı oyunları konusunda daha bir çok örnek bulabilirsiniz. Sizde sevdiğiniz araba yarışı oyunlarını bizimle paylaşabilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?