Hangouts Nedir – Hangouts İndir

Hangouts nedir, hangouts ne işe yarar konularında bilgi almak ve hangouts uygulmasını indirmek için bu yazıyı okuyabilirsiniz.

Hangouts Google şirketine ait olan ücretsiz mesajlaşma uygulamasıdır. Uygulama ile listenizdeki kişilerle anlık olarak ücretsiz mesajlaşabilir, onlarla sesli olarak görüşme yapabilir veya görüntülü olarak iletişim kurabilirsiniz. Bu özelliklerin tamamını da 10’ar kişilik gruplarla beraber yapabilirsiniz.

Android cihazlarda fabrika çıkışında yüklü olarak gelen uygulama bu sayede oldukça geniş kullanıcı kitlesine sahiptir. Ayrıca Google’ın Gmail ve Google+ servislerine dahil edilmesiyle birlikte geniş olan kullanıcı kitlesi daha da geniş hale gelmiştir.

Diğer mobil işletim sistemleri içinde geliştirilmiş olan hangouts uygulamaları ile tüm işletim sistemindeki (IOS, symbian, vb.) arkadaşlarınızla sorunsuz olarak iletişimde kalabilirsiniz.

Chrome hangouts eklentisi ile internette dolaşırken hangouts özelliklerini kullanabilir ve dilediğiniz gibi mesajlaşabilirsiniz.

Hangouts’un diğer mesajlaşma programlarından öne çıkaran özelliklerin en önemlisi PC ile mobil cihazlar arasında iletişim sağlamak olarak görünüyor. Hangouts yardımıyla bilgisayarınız üzerinden başka bir kişinin akıllı telefonuyla iletişim kurabilir ve onu görüntülü olarak arayabilirsiniz.

Hangouts uygulamasının diğer bir önemli özelliği de sms ve mms gönderip alabiliyor olmasıdır. Bu özelliğin kullandığınız operatöre bağlı olarak ücretlendirileceğini unutmayın.

Whatsapp alternatifi mesajlaşma uygulaması olarak görebileceğimiz Hangouts, Skype kadar kaliteli bir görüntülü görüşme imkanı sunmasa da skype alternatifi görüntülü görüşme için kullanılabilir.

Farklı platformlarda kullanabileceğiniz Google Hangouts uygulamasını indirmek için Hangouts indir sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?