TV8 Yan Ekran IOS

BURADASIN
Program adı:
TV8 Yan Ekran
Versiyon:
Güncel
Üretici:
TV8
Son Güncelleme Tarihi:
15 Temmuz 2015
İşletim Sistemi:
IOS
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
3,5/5

TV8’in yayınlarına mobil cihazınızdan dahil olmanız için çıkarmış olduğu uygulama TV8 Yan Ekran ile sizde yayınlarda söz sahibi olabilirsiniz.

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için indireceğiniz TV8 Yan ekran uygulaması ile yayınlar içerisinde yayınlanan anketlere oy kullanabilir, programlarla ilgili daha ayrıcalıklı hale gelebilirsiniz.

TV8 Yan Ekran iNteraktifortam.net açıklaması: IOS cihazlarda kullanabileceğiniz yani iPhone TV8 Yan Ekran uygulaması ile sizde desteklediğiniz yarışmacılar oy verebilir, programlarda sorulan soruları cevaplayabilirsiniz.

TV8 Yan Ekran Nasıl Çalışır?

TV8 yan ekran uygulamasını cihazınıza kurduktan sonra Facebook veya Twitter hesabınızla giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yaptığınızda program çalışmaya başlayacaktır. Programın etkin olarak çalışması için program kullanan yayın olması gerekir. Programı kullanan yayın olduğunda ilgili yayının devam ettiği yönünde bir uyarı alacaksınız. Anketlerde oy kullanma işlemi de sadece yayınlarda belirtilen süre içerisinde gerçekleştirilmektedir. Bu sürelerin dışında uygulama üzerinde sadece tanıtım görselleri yer almaktadır.

TV8 yan ekran Uygulamasını indirmek için App store hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Ücretsiz App store hesabı oluşturabilir ve hemen programı IOS işletim sistemi yüklü olan cihazınıza kurabilirsiniz. İndirme linki ile TV8 Yan Ekran Uygulaması App store sayfasına yönlendirilecektir.

İndir “TV8 Yan Ekran IOS” id1001115878 – 300 defa indirildi –


Bu Yazıyı Paylaş :

Yorumlar (1 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX