Teamviewer 11 Ücretsiz İndir

BURADASIN
Program adı:
Teamviewer
Versiyon:
11
Üretici:
Teamviewer
Son Güncelleme Tarihi:
15 Şubat 2016
İşletim Sistemi:
Windows/İOS/Android
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
5/5

Programın indirme linkini sayfanın alt kısmında bulabilirsiniz. Sayfa içerisinde bulabileceğiniz başlıklar ve konular şunlardır;

  • Teamviewer 11 Özellikleri
  • Teamviewer Nasıl Kullanılır?
  • Teamviewer Alternatifleri

Program ile ilgili görüşlerinizi ve yaşadığınız sorunları yorumlar bölümünden paylaşmayı unutmayın.

[Güncelleme] İncelemekte olduğunuz Teamviewer programının daha yeni bir sürümü mevcuttur. Daha hızlı ve güvenli bağlantı kurmanız için bilgisayara uzaktan bağlanma uygulaması Teamviewer 12 son sürümünü kurmanızı tavsiye ederiz.

Uzaktan bağlantı denilince artık markalaşmış hale gelen programın yeni sürümü Teamviewer 11 yayınlandı. Hali hazırda programın eski sürümlerini kullanıyorsanız veya uzaktan bağlantı ihtiyacınız için çözüm arıyorsanız Teamviewer 11 ücretsiz indir ile yeni özellikleriyle programı hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Programın sürekli güncel en güncel sürümünü görüntülemek için teamviewer son sürüm indir sayfasını ziyaret etmenizi tavsiye ederim.

Teamviewer 11 Özellikleri

Bilgisayarlar arası dosya aktarımı için de kullanılabilen programın yapımcıları Teamviewer son sürüm hazırlanırken özellikle kullanıcı deneyimlerini artırmak istediklerini ifade ediyor. Bu nedenle teamviewer yeni sürüm daha fazla kullanıcı dostu olarak nitelendirebileceğimiz bir menüye sahip. Kullanıcıların program içerisinde daha rahat ve daha işlevsel davranmaları için gerekli yenilikler uygulanmış.

Teamviewer son güncelleme ile gelen bir diğer özellik de diğer tüm sürümlerde olduğu gibi hızlandırmalar yapılması ve yeni çıkan işletim sistemlerine uyumlu hale getirilmesi. Teamviewer son sürüm ile birlikte windows 10 ve İOS 9 kullanmakta olan cihazlarınızda programı sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Son sürümle birlikte gelen en önemli özelliklerden bir tanesi de android cihazlara denetleme olmaksızın erişim sağlanabilmesi. Her ne kadar bu işlem sıradan kullanıcılar için çok kullanılmayacak da olsa her an hayatımıza girebilecek olan teknolojilere örnek olabilecek olması sebebiyle büyük önem taşıyor. Konuyla ilgili bir örnek vermek gerekirse teamviewer 11 ile android sistemlerle kurulu olan bir rüzgar gülü sistemini bile yönetmek mümkün. Bu durum uzaktan erişim konusunda çok önemli bir adım sağlıyor. Akıllı evlerin hayatımıza yer almaya başlamasıyla hayati bir önem taşıyacağını tahmin ediyoruz.

Teamviwer ücretsiz son sürüm ile özellikle ticari uygulamalarda dikkat büyük bir soruna çözüm olacak kullanıcıların satıcılardan teknik destek alabilmeleri için istek yapabilecekleri bir ortam sağlamış durumda. İstediğinizi zaman cevap verebileceğiniz istekler ile müşterilerinize daha kolay yardım ve canlı destek sunabileceksiniz.

Teamviewer Nasıl Kullanılır?

Uzaktan bağlantının nasıl gerçekleştirildiği ve programın nasıl kullanıldığı anlatmak için hazırladığımız videoyu izlemenizi tavsiye ederim.

Bilgisayara mobil veya başka bir bilgisayar üzerinden erişip bilgisayarın başında işlem yapma imkanı verir. Bunu yapmak için iki cihazda da programın yüklü olması gerekmektedir. Programı çalıştırdığınızda karşınıza cihazına özel oluşturulmuş ID ve rastgele belirlenmiş şifre görünecektir. Ayrıca farklı bir bilgisayara bağlanmak için bir buton sizi karşılayacaktır.

Bağlanılmak isteyen bilgisayarın ID ve parola bilgileri karşı bilgisayara verilmelidir. Bağlantı sağlamak isteyen bilgisayardan ID girme ekranı gelecek ID doğrulandıktan sonra parola sorulacaktır. Parola da doğru girildiğinde karşı bilgisayara bağlantınız gerçekleşecektir.

Teamviewer Nasıl Kullanılır

Bağlandığınız bilgisayarın ekranını açılan yeni bir pencere ile göreceksiniz. Pencere üzerinde yaptığınız fare hareketleri karşı bilgisayarda da birebir gerçekleşecektir.

Anlatırken karmaşık gibi görünse de işlemleri adımları uygulamaya başladığınızda kolay bir şekilde bağlantı kurduğunuzu göreceksiniz. Ayrıntılı anlatım ve bağlantı hızını artırıp kopmaları engelleyecek en iyi Teamviewer ayarları için hazırlamış olduğumuz sayfayı incelemeyi unutmayın.

Teamviewer Alternatifleri

Programın neredeyse kendi sektörünü oluşturduğunu ifade etsek yanlış olmaz. Birçok kullanıcı başka bilgisara uzaktan müdahale etmek için tartışmasız bu programı kullanıyor. Ama tabi ki aynı işi yapan başka programlar yok değil. Hatta aynı işlemi gerçekleştiren yerli programlar bile mevcut.

Yıldız Teknik Üniversitesi Teknopark’da geliştirilmiş olan Alpemix programı sunduğu bazı özellikleri karşılamasa da Teamviewer alternatifi olarak düşünülebilir. Eğer ücretsiz sürüm için güvenlik kaygıları taşıyorsanız mutlaka ücretsiz Alpemix programını da inceleyin.

iNteraktifortam.net açıklaması: Kendi alanında oldukça başarılı bir uygulama olduğu tartışmasız bir gerçek. Teamviewer 6 Ücretsiz Full Sürüm başlıklı yazıda yer alan yazısı şuanda sitemiz üzerinden 1000’den fazla indirmeye ulaşmış durumda. Güvenlik ve hız açısından eski sürüm yüklü olan kulllanıcıların yeni teamviewer son sürüme geçmelerini tavsiye ediyoruz. Teamviewer ücretsiz son sürüm indir linkinin yer aldığı sayfadan sürekli güncel son sürümü bulabileceğinizi tekrar hatırlatalım.

İndir “Teamviewer 11” PfOYmaUToqhxZ – 941 defa indirildi –


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX