Polarity Günveli İnternet Tarayıcısı | İndir – Download

BURADASIN
Program adı:
Polarity
Versiyon:
Güncel
Üretici:
Polarity Web
Son Güncelleme Tarihi:
14 Ağustos 2017
İşletim Sistemi:
Windows
Dil Seçeneği:
İngilizce
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
2/5

Polarity güvenli internet tarayıcısı olarak alıştığımız bir çok internet tarayıcısına göre daha güvenli internette dolaşmayı sağlar.

Güvenli İnternet

İnternet Explorer, Mozilla Firefox, Google Chrome, Opera ve Yandex Browser gibi sürekli internette dolaşma hızını artırmaya yönelik güncellemeler yapmaz. Bunun yerine internette dolaştıınızda bilgisayarınızın daha az kayıt tutmasını amaç edinir. Bu nedenle güvenli internet tarayıcısı olarak nitelendirilmektedir.

Tarayıcı Reklam Engelleme

Site sahipleri çok memnun olmasa da program üzerinde dahili reklam engelleme özelliği mevcuttur. Yani Polarity internet tarayıcısı ile herhangi bir internet sitesine girdiğinizde reklam görmezsiniz. Programın veritabanında bulunan kayıtlar sayesinde reklamlar açılmadan engellenir. Reklam veri tabanı sürekli güncellenir.

Programın Türk kullanıcılar için olumsuz yanı Türkçe dil desteğinin bulunmamasıdır. Program varsayılan olarak İngilizce dilinde bilgisayarınıza kurulmakta ve İngilizce kullanılmaktadır.

Polarity güvenli internet tarayıcısının bir diğer farklı özelliği de okur modudur. Daha iyi okuma için gelişitirilmiş mod ile uzun yazılar okurken çok daha fazla rahat edersiniz. Renk düzeni ve yazı boyutunda yapılan değişiklikler sonrasında çok daha rahat yazı okuyabilirsiniz.

Programın mobil cihazlar için hazırlanmış olan uygulaması ile en güvenli internet tarayıcı uygulamasını kullanmaya başlayabilirsiniz.

iNteraktifortam.net açıklaması: Veri hırsızlığının hiç bir zaman değerini yitirmeyeceği teknoloji çağında daha güvenli internet tarayıcı kullanmak çok daha faydalı olacaktır. Ama programın bu işlemi ne kadar başarılı şekilde gerçekleştirip gerçekleştirmediğini test etme şansınız bulunmadığını unutmayın.

Ücretsiz olarak indirip kurabileceğiniz programı Windows 8 ve üzeri işletim sistemi kullanan tüm bilgisayarlarda sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Programı indirmeden önce sitemizde yer alan diğer internet tarayıcılarını incelemeyi ve en iyi internet tarayıcısı başlıklı yazıyı okumanızı mutlaka tavsiye ederim.

Günveli internet tarayıcısı Polarity bir süre önce tarayıcı olarak kullanımı sonlandırmış, chrome eklentisi olarak kullanıma sunulmuştur. Uygulamayı indirmek için tıklayın.


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX