PhotoScape Ücretsiz Resim Düzenleme Programı

BURADASIN
Program adı:
PhotoScape
Versiyon:
3.7
Üretici:
MOOII TECH
Son Güncelleme Tarihi:
25 Ağustos 2017
İşletim Sistemi:
Windows
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
4,5/5

Fotoğraf makinesi veya cep telefonu ile kaydettiğiniz resimler her zaman istediğiniz özellikleri birebir karşılamaz. Tüm resim de veya resmin bazı bölümlerinde zaman zaman düzenlemeler yapma ihtiyacı duyabilirsiniz. Bu işlem için kullanabileceğiniz programlardan bir taneside ücretsiz görüntü düzenleme programı PhotoScape’dir.

Program yardımı ile resimler üzerinde ihtiyaç duyacağınız bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik yapmış olduğunuz işlemlerde photoshop bilmenize gerek yoktur, photoshop bilmeden resim düzenleme için kullanabilirsiniz. Benzer programlar arasında kullanımı oldukça basittir, yüklediğiniz gibi pratik bir şekilde kullanabileceğinizi göreceksiniz.

Program özellikle telefon uygulamalarında artık sıkça görmeye alışık olduğumuz filtrelerden bazılarını kullanır. Özellikle contrast yayma (karşıtlık yayma) işlemi ile soluk çekilmiş resimlerinizi daha renkli ve daha parlak olarak görebilirsiniz.

Uygulayabileceğiniz bir diğer işlemde görüntünün üzerine bazı simgeler eklemektir.

Görüntüler üzerinde yapabileceğiniz temel işlemler olan;

  • ücretsiz toplu resim boyutu ayarlama
  • Ücretsiz resim sıkıştırma
  • Toplu filigran ekleme (resme logo ekleme)

işlemleri basit bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Program üreticisi tarafından ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Üretici internet sitesi üzerinden program sahiplerine destek vermek amacıyla bağışta bulunmak mümkündür.

iNteraktifortam.net açıklaması: Daha önceden photoshop kullanmamış olan kişiler için idealdir. Genellikle karmaşık yapılarda olan resim düzenleme programları arasında ideal özelliklere sahiptir. Resim düzenleme ihtiyaçlarının çok büyük bir bölümünü (belkide tamamını) kolay bir şekilde karşılayabilirler. İleri düzey uygulamalar için yeterli değildir.

İndir “PhotoScape” iOrC4tiX3MJg4X – 111 defa indirildi –


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX