Online Muhasebe Programı Paraşüt Özellikleri

BURADASIN
Program adı:
Paraşüt
Versiyon:
Üretici:
Paraşüt Yazılım Teknolojileri A.Ş.
Son Güncelleme Tarihi:
23 Eylül 2017
İşletim Sistemi:
Tüm İşletim Sistemleri
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
3/5

İnternette en sık karşınıza çıkan ön muhsabe programı paraşüt’tür. Eğer muhasebe alanında program araştırması yaptıysanız uyguladıkları reklam politikası sayesinde yüksek ihtimalle programı görmüşsünüzdür.

Bu yazımızda sık sık karşınıza çıkan online muhasebe programı hakkında detaylar paylaşacağım.

Paraşüt Ön Muhasebe Kimler İçin?

Program girişimcilerin ve küçük işletmelerinin hesaplarını kolay takip etmeleri amacıyla geliştirilmiştir. Program içerisinde fatura takibi, cari hesap takibi, gelir gider takibi ve raporlama gibi temel işlemler mevcuttur.

Öne Çıkan Özellikleri

Dilediğiniz kadar kullanıcı ekleyebilmenizin yanında satış biriminde görevli olanların yaptıkları satışın faturalarını kesmelerini sağlayabilirsiniz. Bu işlem faturalandırma işlemlerinizin büyük bir hız kazanmasını sağlayacaktır.

Akbank ile gerçekleştirilen entegrasyon sayesinde gider olarak yapılan girişler banka hesabınızı bağladığınızda otomatik olarak ödenecektir. Bu işlem için ek işlemler uygulamanıza gerek kalmayacaktır.

Kolay kullanım konusunda oldukça iddialı olan program kendisini en kolay ön muhasebe programı olarak tanıtmaktadır.

Web tabanlı muhasebe programı bir süre önce yapılan güncellemeler ile stok kontrolü, kredi kartı ile online tahsilat, banka entegrasyonu ve e-ticaret entegrasyonu eklenmiştir. E-ticaret için muhasebe programını entegre halde kullanarak hızlı faturalandırma işlemi sunmanız sağlanmaktadır.

Paraşüt Kullanıcı Yorumları – Paraşüt Muhasebe Yorum

Sürekli yenilenen program kullanıcıların büyük bir çoğunluğu tarafından beğenilerek kullanılmaktadır. Azınlık da olsa bazı kullanıcılar ise programın halen daha çok geliştirilmeye ihtiyacı olduğunu belirtmektedir. Kısacası kullanmaya başlamadan önce mutlaka deneme süresini kullanın ve işinize uygun olup olmadığını kontrol edin. Aksi takdirde çok büyük sürprizlerle karşı karşıya kalabilirsiniz.

Ön Muhasebe Programı Ücretleri

Programın aylık lisans ücreti 55 TL’den başlamaktadır. Yapılan uzun süreli alımlarda (3 yıl için) aylık 40 TL’ye kadar inmektedir. Ayrıca programı ilk defa kullanacaklar için 14 gün deneme süresi bulunmaktadır.

Geniş bir yazılım ve geliştirici ekibinden oluşan şirkette blog sayfasından faydalı bilgilere ulaşmak ve destek almak mümkündür. Yine kullanıcı yorumlarından gördüğüm üzere yaşadığınız sorunun çözümü bazen istemeyeceğiniz kadar uzayabiliyor. Mevcut bir yazılımı düzenlemenin zorluklarından dolayı sorunların çözülme süresinin değişiklik göstereceğini unutmayın.

Referanslar

Orta ve küçük ölçekli işletmeler için hazırlanmış olduğundan bilinen markaların kullanıyor olmasını beklemek yanlış olur. Referanslar listesinde benim tanıdığım ve başarılı bulduğum uygulamalar mevcut.

iNteraktifortam.net açıklaması: Çok geniş reklam yapılmasına rağmen piyasada benzer özelliklere sahip birçok ücretsiz yazılımı bulmak dahi mümkündür. İşinizi tam anlamıyla uyduğuna ikna olmadan kesinlikle ön yargı ile yaklaşmanızı tavsiye ederim.-

Paraşüt programı indir linki bulunmamaktadır, program online olarak çalışmaktadır. Lisans satın alarak online kullanmaya başlayabilirsiniz.


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX