Kalp Atışı Dizi Uygulaması

BURADASIN
Program adı:
Kalp Atışı Bilgi Yarışması
Versiyon:
Güncel
Üretici:
Kodbraker Games
Son Güncelleme Tarihi:
19 Ağustos 2017
İşletim Sistemi:
Android
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
2,5/5

İnternetin telefonlarda aktif kullanımının artmasıyla birlikte dizilerde ve yarışmalarda seyirci etkileşimli uygulamalarda arttı. Kalp atışı bilgi yarışması uygulaması da bunlara benziyor ancak tam olarak etkileşim için yapılmamış.

Show Tv‘de yayınlanan kalp atışı dizisini izleyenler için için bir program dizi hakkında ne kadar bilgi sahibi olduğunuzu ölçüyor. Veri tabanında dizi ile alakalı sorular var ve bu soruları yanıtlıyorsunuz. Yanıtladığınız sorular neticesinde uygulama üzerinde daha önceden yanıtlayanlar arasında bir sıralamaya dahil oluyorsunuz.

Her soru için 15 saniyelik süreniz var, ne kadar kısa sürede cevaplarsanız o kadar yüksek puan kazanıyorsunuz. Kalp Atışı Bilgi yarışması uygulamasında en çok puan alan 10 kullanıcı en yüksek oyuncular bölümüne adını yazdırmayı başarıyor.

Program yapımcıları tarafından hazırlanmamış olan uygulama üzerinde soru ekleme ve sorduğunuz soruların diğer kullanıcılara yöneltilmesi seçeneği de yer alıyor.

Yayınlandığı ilk bölümden itibaren izleyicilerde büyük beğeni toplayan ve reytinglerde büyük başarı sağlayan dizi şimdiden 50 bin ile 100 bin arasında kullanıcı tarafından indirilmiş.

iNteraktifortam.net açıklaması: Kısa bir süre içerisinde büyük indirme satışı sağlayan dizi bir süre sonra da ilgiyi kaybedecektir. Uygulama android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirilmiştir.

Uygulamayı yüklemek için ücretsiz edinebileceğiniz Google Play hesabına sahip olmalısınız. Kalp Atışı Bilgi Yarışması İndirme linki Google Play sayfasına yönlendirmektedir.

İndir “Kalp Atışı Bilgi Yarışması” details – 174 defa indirildi – 318 KB


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX