iPhone Borsa Uygulaması – ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa Uygulaması)

BURADASIN
Program adı:
ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa Uygulaması)
Versiyon:
Güncel
Üretici:
Ziraat Yatırım
Son Güncelleme Tarihi:
28 Ocak 2016
İşletim Sistemi:
IOS
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
3/5

iPhone cihazınız üzerinde borsayı takip etmek ve borsa üzerinde işlem yapmak istiyorsanız Ziraat Bankası tarafından hazırlanmış olan ZBorsa uygulaması tam sizin ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde hazırlanmış.

IOS borsa uygulaması üzerinden Ziraat Yatırım hesabınızla hisse alımı ve hisse satılması için emirler verebilir portföyünüzde bulunan hisselerle ilgili bilgi sahibi olabilirsiniz.

iPhone canlı borsa uygulaması olarak nitelendirebileceğimiz uygulama ile hisselerin artış ve azalışlarını canlı olarak takip edebilir dilerseniz de geriye dönük değerlerini inceleyebilirsiniz.

Ziraat borsa uygulaması üzerinde bulunan gün içerisinde borsayı etkileyebilecek olan gelişmeler ve bu gelişmelerin açıklanma saatlerini bulabilirsiniz. Bu sayede borsa üzerinden daha doğru yatırım yapma şansına sahip olacaksınız. IOS canlı borsa uygulaması üzerinde canlı olarak KAP ve Foreks Haberlerini anlık olarak izleyebilirsiniz, haberler arasında arama yapabilirsiniz. Uygulama ile daha doğru yatırımlar yapabilmeniz için önemli verilere ulaşabilirsiniz.

iNteraktifortam.net açıklaması: Ziraat borsa uygulaması ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa Uygulaması) ile borsayı telefonunuzdan takip etmek ve borsada hızlı işlemler yapmak artık çok daha kolay hale gelmiş olacak. Uygulamadan faydalanabilmek tam olarak faydalanabilmek için Ziraat Yatırım hesabına sahip olmanız gerekiyor.

ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa Uygulaması) Uygulamasını indirmek için App store hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Ücretsiz App store hesabı oluşturabilir ve hemen programı IOS işletim sistemi yüklü olan cihazınıza kurabilirsiniz. İndirme linki ile ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa Uygulaması) Uygulaması App store sayfasına yönlendirilecektir.

İndir “ZBorsa IOS” id969151242 – 165 defa indirildi –


Bu Yazıyı Paylaş :

iPhone Borsa Uygulaması – ZBorsa (Ziraat Yatırım Borsa Uygulaması) Konusuna Ait Etiketler

Benzer Yazilar

TV8 Yan Ekran IOS

Temmuz 15, 2015

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX