İnternetten Market Alışveriş Uygulaması – Cepte Şok İndir

BURADASIN
Program adı:
Cepte Şok
Versiyon:
Güncel
Üretici:
Şok Marketler Ticaret A.Ş.
Son Güncelleme Tarihi:
16 Ağustos 2017
İşletim Sistemi:
Android
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
4/5

İnternet alış verişinin hayatımızda daha fazla yer almasının ardından birçok kişi en çok alışveriş yapılan sektöre yansımasını bekliyordu. Büyük marketler yavaş yavaş bu konuda çalışmalar yapmaya başladı.

Cepte Şok

4 bin 500 üzerinde mağazası olan ve 2017 yılında her gün ortalama 3 mağaza açmayı planyan şok market yayınladığı uygulama ile e-ticarete adım atıyor. Dev zincir perakende alış verişi desteklemek amacıyla bu işlemi yaptığı belirtiliyor.

Yıldız Holding’in iştirakçileri arasında yer aldığı ŞOK market bir çok üründeki uygun fiyatları ile perakende alışverişlerde öne çıkıyordu. Bu konuda da kısa sürede olmasa da ilerleyen zamanda oldukça başarılı olup önemli işler gerçekleştirecek.

 

Cepte Şok Uygulaması Özellikleri

  • Uygulama üzerinden teslim almak istediğiniz vakti seçerek siparişlerinizi verebilirsiniz. Verdiğiniz sipariş için uygulama üzerinden ödeme yapıp kasadan teslim alabilirsiniz.
  • Siparişi teslim almak için telefonunuza gelen onay kodunun kasada gösterilmesi gereklidir. İlla siparişi veren kişinin alması zorunlu değildir. Mesajla gelen kodu kasada söyleyen kişi siparişi teslim alacaktır.
  • Şuan için sadece İstanbul’da ve 26 mağaza üzerinden sipariş vermeye açık. Kısa bir süre içerisinde tüm İstanbul’a daha sonraki adımda da tüm Türkiye’ye açılacak.
  • Uygulama üzerindeki tüm fiyatlar Şok marketin Tüm Türkiye’deki mağazalardaki fiyatlarla aynıdır.
  • Uygulama basit ve kullanışlı bir arayüze sahiptir. Markette bulunan tüm ürünleri ve sepetinize eklediğiniz ürünleri görebilirsiniz.

Cepte Şok Uygulaması Avantajları

Şok market alış veriş  uygulaması ile özellikle evdeki eşiniz veya yardımcınız siparişlerini uygulama üzerinden verip size sadece eve gelirken marketten almak kalır. Bu sayede büyük zaman kazanmış olursunuz.

Teslim almak istediğiniz gün ve saati belirleme şansı ile soğuk saklanan ürünler bile markette gittiğinizde soğuk bir şekilde hazır olacaktır.

Birebir Şok market fiyatları üzerinden alış veriş yapar ve hiç bir fark ödemeden alış veriş tamamlanır.

Uygulamanın Eksikleri

  • Sadece uygulama üzerinden ödeme yapılabiliyor olması uygulama üzerindeki önemli eksiklerden bir tanesi. Ürünleri alım sırasında nakit ödeme de yapabilmek uygulamayı daha cazip hale getirecektir.
  • Henüz e-ticareti kendi sektörüne uygulamayı deneyen uygulamanın eve teslim özelliğinin olması çok daha kullanılır hale getirecektir.

Marketten Alışveriş Uygulamaları

Şok’un yeni girmiş olduğu e-ticaret sektörde bir süredir hizmet veren şirket ve uygulamaları mevcut. Cepte Şok uygulamasını kullanmaya başlamadan önce GetirSanal Market ve Market Sepeti uygulamalarını inceleyebilirsiniz. Getir kendi anlaşmalı satıcılarının ürünlerini, Sanal Market migros mağazasındaki ürünleri, Market sepeti de Makromarket ürünlerini müşterilere götürüyor.

iNteraktifortam.net açıklaması: Başarılı uygulama şuanda test aşamasında olarak görünüyor. İlerde tüm Türkiye’de uygulanmaya başlayacaktır. Hatta benzer uygulamaları A101 ve BİM gibi Türkiye’nin en fazla mağaza sayısına sahip marketler de uygulamaya başlayacaktır. Bulunduğunuz bölgedeki marketlerde uygulama açıldıysa güvenli bir şekilde zaman kazanarak alış veriş yapmaya başlayabilirsiniz.

Uygulama indirme linki Google Play sayfasına yönlendirmektedir. Uygulamayı telefonunuza veya tabletinize yükleyebilmek için ücretsiz Google Play hesabı açmalısınız.

İndir “CEPTE ŞOK Uygulaması” details – 160 defa indirildi – 249 KB


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX