Fare Tıklama Sesi İndir

BURADASIN
Program adı:
Fare Tıklama Sesi
Versiyon:
Versiyonsuz
Üretici:
iNteraktifortam.net
Son Güncelleme Tarihi:
03 Haziran 2017
İşletim Sistemi:
Tüm İşletim Sistemleri
Dil Seçeneği:
Evrensel
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
5/5

Videolarınız daha profesyonel hale getirmeniz ve izleyicilerden daha fazla beğeni almanızı sağlamak için kullandığınız ses efektlerini arttırmalısınız. Televizyon izlediğiniz dizilerde birçok ses efekt olarak eklenir. Bunun en net örneği yürüyüşlerde kullanılan ayakkabı sesleridir. Gerçekte çıkmayan sesler kullanıcıyı etkilemek amacıyla eklenir. Fare tıklama efektini nasıl yapacağınız için yazının devamını okuyun.

Eğer sizde bilgisayar kullanımı ile ilgili videolar hazırlıyorsanız mouse click sesi kullanmanız videonuzu izleyenlerin daha fazla beğenmelerini sağlayacaktır.

İndireceğiniz dosyadaki fare tıklama sesini Youtube kanalımızdaki videodan dinleyebilirsiniz. Video içerisinde sol tıklama, sağ tıklama, çift tıklama sesi, scroll sesi gibi bölümler bir arada bulunmaktadır.

Videoya Fare Tıklama Efekti Ekleme

Videoda dinlediğiniz sesleri sayfanın alt kısmında bulunan indirme linkinden indirebilirsiniz.

  • Daha sonra eklemek istediğiniz tıklama sesini bölümünü kesmeniz gerekiyor. Bu işlem için en iyi ses işlemleri yapabileceğiniz Audacity ses düzenleme programını kullanmanızı tavsiye ederim. Program ile sesin istediğiniz kısmını alarak kayıt edin. Farklı programlarda kullanabilirsiniz.
  • Eğer harici bir ses dosyası ekleyecekseniz yine Audacity programı ile kullanacağınız ses dosyasını açıp ikinci bir kanal ekleyin. Tıklama seslerini istediğiniz vakitlerde ekleyin.
  • Eğer tıklama efektini videonun üzerine eklemek istiyorsanız movie maker programı veya benzer video düzenleme programı kullanmalısınız.

Ses dosyasını istediğiniz parçalara ayırarak kullanabilirsiniz. Parçalamada sorun yaşarsanız ve özel bir parçasına ihtiyaç duyarsanız bize ulaşabilirsiniz. Fare tıklama sesi ile ilgili farklı istekleriniz olursa yorumlar bölümünden ulaşabilirsiniz.

iNteraktifortam.net açıklaması: Fare click sesi, Fare tıklama sesi ücretsiz indirip kullanabilirsiniz. Dosya Yandex disk üzerinde kayıtlıdır, indirme linki Yandex diske yönlendirmektedir. Sorunsuz bir şekilde indirebilirsiniz.

İndir “Fare Tıklama Sesi” GcDyoV-53JmCPN – 1440 defa indirildi –


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX