Caillou Oyunları – Windows 8 Çocuk Oyunları

BURADASIN

Çocuklar çok sevdikleri iki karakter olan Pepe ve Caillou. Windows 8 için geliştirilmiş olan Caillou oyunları uygulaması ile çocuklarınız için bilgisayarı keyifli ve bir parçada kendilerini geliştirmeleri adına eğitici olarak kullanabilirsiniz.

caillou-windows8-oyunuWindows 8 Çocuk oyunları içerisinde bulunan oyunda, çocukların çizgi filmlerden tanıdıkları ve sevdikleri Caillou karakteri ile oluşturulmuş iki ayrı bölümün bulunuyor.

Uygulamanın içerisinde yer alan Caillou boya kısmında uygulamanın içerisinde yer alan hazır resimleri yan tarafta yer alan renklerden istedikleri ile boyayabilir ve kendine göre kıyafetleri ve Caillou’yu renklendirebilir.

Uygulamanın içerisinde yer alan diğer bölümde Caillou giydir bölümü. Bu bölümde de verilen kıyafetleri sürükleyip Caillou üzerine bırakarak yan tarafta verilmiş olan kıyafetlerden Caillou üzerine yeni bir kıyafet giymelerini sağlayabilirler.

iNteraktifortam.net açıklaması: Caillou giydir bölümünde olan kısıtlı kıyafetler nedeniyle çocukların pek ilgisini çekemeyecek olsa da Caillou boya kısmında çocuğunuz eğlenceli vakitler geçirecektir. Windows 8 oyunları içerisinde düşük yaş grubu için tercih edebileceğiniz uygulamalar arasındadır.

Windows 8 Uygulama mağazası üzerinden hesap makinesi uygulamasını indirmek için tıklayın.

Sitemizde bulunan tüm windows 8 çocuk oyunları için tıklayın.


Bu Yazıyı Paylaş :

Benzer Yazilar

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX