Android YDS Uygulaması – EEC YDS CEPTE

BURADASIN
Program adı:
EEC YDS CEPTE
Versiyon:
Güncel
Üretici:
English Exam Center
Son Güncelleme Tarihi:
21 Ocak 2016
İşletim Sistemi:
Android
Dil Seçeneği:
Türkçe
Ekleyen:
admin
Editör Puanı:
4,5/5

eec-yds-cepte

İngilizce yabancı dil sınavına (YDS’ye) girecek veya İngilizce seviyesini geliştirmek isteyenler için geliştirilmiş olan EEC YDS CEPTE uygulaması ile amacınıza çok daha kolay ulaşma şansına sahip olabilirsiniz.

Uygulama içerisinde dilerseniz 20 kelime halinde bulunan gruplara çalışabilir, dilerseniz de tüm kelimeleri aynı anda inceleyebilirsiniz. Kelimelerin ayrıntı kısmında Kelimenin Türkçe karşılığını, ingilizce yakın anlamlılarını ve zıt anlamlılarını bulabilirsiniz. Yapacağınız çalışmaların ardından çalışma yapmanız için bulunan Türkçe karşılığını bulma, eş anlamlı kelimeyi bulma ve zıt anlamlı kelimeyi bulma sorularını çözebilirsiniz.

Android YDS Uygulamasında kelime bilgisinin yanında okuma çalışmaları yapabilmek amacıyla okuma metinleri yer almaktadır. Uygulama içerisinde kendinizi geliştirmeniz için yer alan makaleleri okuyabilirsiniz.

YDS çalışmalarında size yardımcı olmayacak olsa da İngilizce’yi daha iyi telaffuz edebilmeniz amacıyla kelimelerin İngilizce okunuşlarını dinleyebilirsiniz.

Uygulama üzerinden bildirimler alarak istediğiniz süre aralığında telefonunuza bildirim gelmesini sağlayabilir ve gün içerisinde İngilizce kelimeleri hatırlamanızı sağlayabilirsiniz. Ana ekranlarınıza koyabileceğiniz widget ile telefonunuzu kullanırken günlük olarak farklı kelimeler görmenizi sağlayabilirsiniz.

YDS alanında çalışmalar yapan English Exam Center tarafından yayınlanmış olan uygulama kelime konusunda oldukça başarılı. Daha önceden Android YDS uygulaması olarak Google Playda başka bir çalışması bulunan EEC’nin hem eski uygulamasını geliştirmesi hemde diğer Android YDS uygulamalarındaki özelliklerden yararlanmasıyla oldukça başarılı ve kullanıcıların ihtiyaçlarını fazlasıyla karşılayabilecek durumu geldiğini söylemek mümkün.

EEC YDS Cepte Uygulamasını indirmek için Google Play hesabına sahip olmanız gerekmektedir. Ücretsiz Google Play hesabı oluşturabilir ve hemen programı Android işletim sistemi yüklü olan cihazınıza kurabilirsiniz. İndirme linki ile EEC YDS Cepte Google Play sayfasına yönlendirilecektir.

İndir “EEC YDS CEPTE” details – 182 defa indirildi – 166 KB


Bu Yazıyı Paylaş :

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

*


TemaHEX